AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

Roksana The voice kids finalRoksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję „The Voice Kids”. 13-latka, uczęszczająca na zajęcia do Jasielskiego Domu Kultury, pokonała w finale (24 lutego br.) Zuzannę Jabłońską i Antka Scardinę. W nagrodę otrzymała 40 tys. zł oraz kontrakt fonograficzny na nagranie singla z wytwórnią Universal Music Polska.

W castingach do programu wzięło udział kilka tysięcy dzieci, w decydującym starciu wystąpiła dziewiątka. Jaślanka już od przesłuchań w ciemno zrobiła furorę, wykonując utwór Beyonce "Halo". W kolejnym etapie (bitwy) zaśpiewała "Wrecking Ball" Miley Cyrys, pokonując swoje konkurentki Gabrielę Kurzac ora Alicję Dziurdziak i tym samym awansując do finału. Tam natomaist wykonała „Purple Rain” Prince'a, „To nie ja” z repertuaru swojej trenerki Edyty Górniak oraz autorski singel "Żyj".

Po ogłoszeniu wyników Roksana nie potrafiła powstrzymać emocji i przez łzy wzruszenia zaśpiewała swoją zwycięską piosenkę. - Jestem wzruszona bardzo. Uważam, że powinnaś jechać na Eurowizję reprezentować nasz kraj. Mówię bardzo szczerze - stwierdziła po występie Edyta Górniak.

Roksana, na co dzień uczennica jasielskiej „czwórki”, uczęszcza na zajęcia wokalne do Ewy Grzebień, instruktorki muzyki w Jasielskim Domu Kultury, trenuje także judo, jeździ na rowerze, pływa i marzy o wielkiej karierze muzycznej.

fot. TVP

 

"Purple Rain" - Roksana Węgiel - finał The Voice Kids

 

Final TheVoiceKids

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
27
28
29
30
31

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie